خدمات الکترونیکی

اطلاعیه امتحانات ترم تابستان

اطلاعیه‌های مهم ستاد آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی


 راهنمای امتحانات ترم تابستان


آخرین جزئیات امتحانات ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی
‌‌‌‌‌‌
 


 

 

اطلاعیه‌های مهم ستاد آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی


تماس تلفنی با مرکز پشتیبانی سامانه انتخاب امتحانات‌‌‌‌‌‌‌:

 


  • به اطلاع کلیه دانشجویان محترم آزمون جامع دوره دکتری تخصصی می‌رساند، واحدهای برگزار کننده فقط در شهرهای اعلام شده در سامانه انتخاب محل آزمون برگزار می‌شود. چنانچه محل انتخابی جزو این شهرها نیست در اسرع وقت جهت تغییر محل آزمون اقدام نمائید.

 

  • واحدهای حذف شده محل برگزاری آزمون جامع دوره دکتری تخصصی

    به اطلاع کلیه دانشجویان محترم شرکت کننده در طرح آزمون جامع دوره دکتری تخصصی می‌رساند که آزمون در نیمسال جاری فقط یکبار برگزار می‌شود و امکان تکرار (آزمون مجدد) وجود ندارد. لذا با عنایت به اینکه پروتکل‌های بهداشتی رعایت خواهد شد، کلیه دانشجویان باید در محل‌های انتخابی آزمون مراجعه و طبق زمانبندی اعلام شده در این آزمون شرکت نمایند.    اطلاعیه‌های امتحانات خردادماه ۹۹


  • با توجه به پایان مهلت ثبت نام در طرح تعاون، دانشجویان عزیزی که موفق به ثبت نام شده و یا ثبت نام نشده‌اند می‌توانند با مراجعه حضوری به هر یک از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی شهر محل سکونت خود تا یک ساعت قبل از شروع امتحان، ضمن هماهنگی با معاونت آموزشی واحد، از پشتیبانی لازم جهت برگزاری امتحانات بهره مند شوند. تمام تلاش همکاران ما در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بر آنست تا دانشجویان گرامی روند امتحانات خود را باحفظ آرامش و سلامت در شرایط کنونی کشور برگزار نمایند.

 


  • کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای سما موظف هستند نسبت به اخذ امتحان از دانشجویان مراجعه کننده اقدام نمایند.

 


 

همراه داشتن کارت ملی وکارت امتحان دانشگاه محل تحصیل برای دانشجویان الزامی می‌باشد.

 


 

دستورالعمل اصلاحیه تقویم آموزشی و امتحانات

رؤسای استان‌ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی.

موضوع: دستورالعمل اصلاحیه تقویم آموزشی و امتحانات سال تحصیلی ۹۹-۹۸ رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی و اجرای طرح تعاون آزمون